WYSZUKIWANIE

numer oferty


miejscowość lub dzielnica

ulica

cena
od   do 

powierzchnia
od   do 

liczba pokoi
od   do 

oferty specjalnedziałka rekreacyjna ( sprzedaż )

Dodaj do notesu Drukuj Pokaż mapę
 
Rodzaj oferty:działka rekreacyjna ( sprzedaż )
Numer:406/414/OGS
Lokalizacja:KORNELIN
Cena:30 000 PLN kalkulator
Cena za mkw.:53,67 PLN
Powierzchnia559.00 mkw.
Media - prąd:TAK
Media - woda:TAK
 
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego:8405

BIURO POŚREDNICTWA I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI ,,DAREMIL"
Cicha 4
88-400 Żnin
tel.: 513-10-2222
email: daremil@wp.pl

opis:

DZIAŁKA BUDOWLANO - REKREACYJNA w KORNELINIE, w odległości 18 km od miasta ŻNIN.
Kornelin - wieś w Polsce położona w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie nakielskim, w gminie Szubin. Leży nad dwoma jeziorami Meszno i Bagno.
Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano - rekreacyjna o powierzchni 559 m kw. zlokalizowana w uroczej miejscowości KORNELIN. Grunt posadowiony w otoczeniu lasów i jezior. Dla terenu istnieje miejscowy, szczegółowy plan zagospodarowania przestrzennego zakładający budowę domu letniskowego lub całorocznego do drugiej kondygnacji. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, ostatni odcinek około 60 m droga leśną.
Media prąd i woda w drodze.
Powietrze na wsi ze względu na brak większej ilości samochodów i fabryk, jest wolne od toksycznych oparów i spalin, to jest bez wątpienia jedną z głównych zalet życia na wsi. W KORNELINIE można odpocząć od tego zgiełku i poczuć się bardziej odprężonym. Życie jest tu spokojniejsze, czas biegnie jakby wolniej. Ma to też duży walor zdrowotny ponieważ stwarza możliwości częstszego przebywania na świeżym powietrzu, rozkoszowania się widokiem natury a to pozwala pokonywać problemy złego samopoczucia.
Na wsi można robić dużo więcej pozytywnych rzeczy niż w mieście. Wypoczynek w przydomowym ogródku, relaks w hamaku na wolnym powietrzu sprzyja przygodzie z literaturą. Spacery czy jazda rowerem po bezdrożach i leśnych drogach to coś czego nie da się zrealizować w mieście. Również wyprawa do lasu i szukanie grzybów, zbieranie owoców leśnych, pozwalają na wspaniały czynny wypoczynek na łonie natury.
Decydując się na zakup działki we wsi Kornelin, nie trzeba martwić się o dostęp do szkół, urzędów, banków, jak i o dostęp do służby zdrowia, ponieważ wszystko znajduje się w oddalonych o zaledwie o 7 kilometrów miastach Szubinie i Łabiszynie. Odległość z Kornelina do Bydgoszczy około 30 km.
Zachęcam Państwa do zainteresowania się wyżej opisaną ofertą.

Nieruchomość sprzedawana jest umową na wyłączność.
Uwaga! Na życzenie naszych klientów prezentacja nieruchomości tylko w obecności pośrednika.
Zapraszamy na stronę internetową www.daremil.pl
W przypadku zainteresowania się ofertą proszę dzwonić pod nr 513 102 222 w celu umówienia się na prezentację (tylko w obecności pośrednika)
e- mail daremil@wp.pl
Zapraszamy do naszej siedziby w Żninie ul. Cicha 4
Mgr Wiesław Kwaśniewski nr. licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za przebieg transakcji 8405.
siedziba 88-400 Żnin ul. Cicha 4

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Prześlij na email
Dane na temat wyświetlonej oferty można przesłać na wskazany adres poczty elektronicznej. W tym celu należy wpisać własny adres e-mail i zatwierdzić przyciskiem "WYŚLIJ".
 
E-mail

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
© 2020 BIURO POŚREDNICTWA I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI ,,DAREMIL". Wszystkie prawa zastrzeżone.
asari.pl - programy dla agencji nieruchomości

BIURO POŚREDNICTWA I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI ,,DAREMIL" ul.  Cicha 4, 88-400 Żnin, ul. 3 Maja 30, 89-200 Szubin, tel. 513-10-2222, e-mail: daremil@wp.pl

licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości mgr Wiesław Kwaśniewski