WYSZUKIWANIE

numer oferty


miejscowość lub dzielnica

ulica

cena
od   do 

powierzchnia
od   do 

liczba pokoi
od   do 

oferty specjalnedziałka ( sprzedaż )

Dodaj do notesu Drukuj Pokaż mapę
 
Rodzaj oferty:działka ( sprzedaż )
Numer:522/414/OGS
Lokalizacja:KORNELIN
Cena:160 700 PLN kalkulator
Cena za mkw.:8 PLN
Powierzchnia20100.00 mkw.
Droga dojazdowa:asfaltowa
Media - prąd:TAK
Media - woda:TAK
 
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego:8405

BIURO POŚREDNICTWA I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI ,,DAREMIL"
Cicha 4
88-400 Żnin
tel.: 513-10-2222
email: daremil@wp.pl

opis:

DZIAŁKA BUDOWLANA W KORNELINIE!!! ATRAKCYJNA CENA!!!
Sprzedam dużą działkę budowlaną w KORNELINIE o powierzchni 20 100 m kw. w odległości 18 kilometrów od ŻNINA.
Kornelin - wieś w Polsce położona w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie nakielskim, w gminie Szubin. Leży nad dwoma jeziorami Meszno i Bagno. Działka zlokalizowana w centrum miejscowości graniczy z drogą asfaltową. Wjazd na teren posesji bezpośrednio z drogi granicznej. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla zmiany zagospodarowania terenu polegającej na budowie dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażem. Dopuszcza się
- budowę domu wolnostojącego
- realizację pomieszczenia garażowego
- wysokość budynku do 11 m
- budynek do dwóch kondygnacji naziemnych, w tym poddasze użytkowe
- dopuszcza się podpiwniczenie budynku
- dach jedno lub wielospadowy
- szerokość elewacji frontowej budynku do 16 m
Media prąd w drodze, zaopatrzenie w wodę do czasu zrealizowania gminnej sieci wodociągowej dopuszcza się pobór wody z własnego ujęcia (20100 m ŁVI - 6082,00 m, PsV - 1900,00 m., Lz - 7900,00 m., N - 4218,00 m), w chwili obecnej jest zatwierdzony projekt przez Radę Miejską w Szubinie.
Proszę Państwa jeśli szukacie miejsca, w którym panuje przestrzeń, cisza, spokój, bez wścibskich sąsiadów za płotem z gigantycznym gruntem budowlanym to jest to oferta skierowana właśnie dla Was!!!
Działka w Kornelinie położona w sąsiedztwie jezior i lasów.To atrakcyjne położenie gruntu stwarza doskonałe warunki do czynnego wypoczynku tj. spacerów pieszych i rowerowych na łonie nieskażonej cywilizacją przyrody, wędkowania, uprawiania sportów wodnych, grzybobrania itp.. Możliwość zamieszkania w takim miejscu jest marzeniem wielu ludzi. Aby w pełni poznać walory przyrodnicze regionu w którym zlokalizowana jest wyżej opisana nieruchomość i skorzystać z atrakcji jakie oferują lasy zapraszamy do zapoznania się z powyższą ofertą. Decydując się na zakup działki we wsi Kornelin nie trzeba martwić się o dostęp do szkół, urzędów, banków, jak i o dostęp do służby zdrowia, ponieważ wszystko znajduje się w oddalonych o zaledwie o 7 kilometrów miastach Szubinie i Łabiszynie. Odległość z Kornelina do Bydgoszczy około 30 km.

Oferta godna polecenia.W celu uzyskania szerszych informacji zapraszamy do naszej siedziby w Żninie ul. Cicha 4
kontakt tel. 513 102 222

Nieruchomość sprzedawana umową na wyłączność przez Biuro Pośrednictwa i Zarządzania Nieruchomościami ,,Daremil" mgr Wiesław Kwaśniewski, licencja zaw. 8405


Prześlij na email
Dane na temat wyświetlonej oferty można przesłać na wskazany adres poczty elektronicznej. W tym celu należy wpisać własny adres e-mail i zatwierdzić przyciskiem "WYŚLIJ".
 
E-mail

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
© 2020 BIURO POŚREDNICTWA I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI ,,DAREMIL". Wszystkie prawa zastrzeżone.
asari.pl - programy dla agencji nieruchomości

BIURO POŚREDNICTWA I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI ,,DAREMIL" ul.  Cicha 4, 88-400 Żnin, ul. 3 Maja 30, 89-200 Szubin, tel. 513-10-2222, e-mail: daremil@wp.pl

licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości mgr Wiesław Kwaśniewski