WYSZUKIWANIE

numer oferty


miejscowość lub dzielnica

ulica

cena
od   do 

powierzchnia
od   do 

liczba pokoi
od   do 

oferty specjalnedziałka ( sprzedaż )

Dodaj do notesu Drukuj Pokaż mapę
 
Rodzaj oferty:działka ( sprzedaż )
Numer:72/414/OGS
Lokalizacja:KORNELIN
Cena:91 000 PLN kalkulator
Cena za mkw.:31,38 PLN
Powierzchnia2900.00 mkw.
Droga dojazdowa:asfaltowa
 
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego:8405

BIURO POŚREDNICTWA I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI ,,DAREMIL"
Cicha 4
88-400 Żnin
tel.: 513-10-2222
email: daremil@wp.pl

opis:


DZIAŁKA BUDOWLANA W KORNELINIE!!! ATRAKCYJNA CENA!!!
Sprzedam działkę budowlaną w KORNELINIE o powierzchni 2900 m kw. w odległości 18 kilometrów od ŻNINA.
Kornelin - wieś w Polsce położona w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie nakielskim, w gminie Szubin. Leży nad dwoma jeziorami: Meszno i Bagno. Działka o powierzchni 2900 m kw. zlokalizowana w centrum miejscowości graniczy z lasem. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla zmiany zagospodarowania terenu polegającej na budowie trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażem. Dopuszcza się:
- budowę domu wolnostojącego
- realizację pomieszczenia garażowego
- wysokość budynku do 11 m
- budynek do dwóch kondygnacji naziemnych, w tym poddasze użytkowe
- dopuszcza się podpiwniczenie budynku
- dach jedno lub wielospadowy
- szerokość elewacji frontowej budynku do 16 m
Media: prąd w drodze, zaopatrzenie w wodę do czasu zrealizowania gminnej sieci wodociągowej dopuszcza się pobór wody z własnego ujęcia, w chwili obecnej jest zatwierdzony projekt przez Radę Miejską w Szubinie.
Proszę Państwa jeśli szukacie miejsca, w którym panuje przestrzeń, cisza, spokój, bez wścibskich sąsiadów za płotem z gigantycznym gruntem budowlanym to jest to oferta skierowana właśnie dla Was!!!
Działka w Kornelinie położona w sąsiedztwie jezior i lasów.To atrakcyjne położenie gruntu stwarza doskonałe warunki do czynnego wypoczynku tj. spacerów pieszych i rowerowych na łonie nieskażonej cywilizacją przyrody, wędkowania, uprawiania sportów wodnych, grzybobrania itp.. Możliwość zamieszkania w takim miejscu jest marzeniem wielu ludzi. Aby w pełni poznać walory przyrodnicze regionu w którym zlokalizowana jest wyżej opisana nieruchomość i skorzystać z atrakcji jakie oferują lasy zapraszamy do zapoznania się z powyższą ofertą. Decydując się na zakup działki we wsi Kornelin nie trzeba martwić się o dostęp do szkół, urzędów, banków, jak i o dostęp do służby zdrowia, ponieważ wszystko znajduje się w oddalonych o zaledwie o 7 kilometrów miastach: Szubinie i Łabiszynie. Odległość z Kornelina do Bydgoszczy około 30 km.DZIAŁKA W KORNELINIE.

Polecam ! Zapraszam do naszej siedziby w Żninie ul Cicha 4.

Nieruchomość sprzedawana umową na wyłączność przez Biuro Pośrednictwa i Zarządzania Nieruchomościami ,,Daremil" mgr Wiesław Kwaśniewski, licencja zaw. 8405. W przypadku zainteresowania się ofertą proszę dzwonić pod numer 513-10-2222.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 8405


Prześlij na email
Dane na temat wyświetlonej oferty można przesłać na wskazany adres poczty elektronicznej. W tym celu należy wpisać własny adres e-mail i zatwierdzić przyciskiem "WYŚLIJ".
 
E-mail

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
© 2020 BIURO POŚREDNICTWA I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI ,,DAREMIL". Wszystkie prawa zastrzeżone.
asari.pl - programy dla agencji nieruchomości

BIURO POŚREDNICTWA I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI ,,DAREMIL" ul.  Cicha 4, 88-400 Żnin, ul. 3 Maja 30, 89-200 Szubin, tel. 513-10-2222, e-mail: daremil@wp.pl

licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości mgr Wiesław Kwaśniewski