WYSZUKIWANIE

numer oferty


miejscowość lub dzielnica

ulica

cena
od   do 

powierzchnia
od   do 

liczba pokoi
od   do 

oferty specjalnedziałka ( sprzedaż )

Dodaj do notesu Drukuj Pokaż mapę
 
Rodzaj oferty:działka ( sprzedaż )
Numer:523/414/OGS
Lokalizacja:KNIEJA
Cena:71 955 PLN kalkulator
Cena za mkw.:1,95 PLN
Powierzchnia36900.00 mkw.
 
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego:8405

BIURO POŚREDNICTWA I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI ,,DAREMIL"
Cicha 4
88-400 Żnin
tel.: 513-10-2222
email: daremil@wp.pl

opis:

Polecam Państwu do sprzedaży w przepięknej okolicy KNIEJA łąki o łącznej powierzchni 36 900 m kw. (3,7 ha ). Bardzo duży teren, z powodzeniem może być przeznaczony na budowę własnych stawów rybnych lub na działalność rolniczą. Działka granicząca z rzeką NOTEĆ zlokalizowana w kameralnej i urokliwej okolicy w strefie ochrony środowiska. Obecny właściciel korzysta z dopłat z UE rocznie do każdego 1 ha.
Unijna polityka rolna uwzględnia w sposób szczególny łąki i pastwiska.
Jeśli nowy nabywca skorzysta z dobrego pomysłu będzie miał możliwość korzystania z większej dopłaty rocznej za 1 ha ( do 5000 zł.) - NATURA 2000.
Intensywne zagospodarowanie użytków zielonych może być dofinansowane w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego (SPO) "Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich". Kiedy z różnych powodów: przyrodniczych (słabe gleby, niedostateczne uwilgotnienie), ekonomicznych (zbyt mały obszar, brak środków produkcji) albo z powodu braku rąk do pracy lub trudności ze zbyciem mleka lub mięsa nie decydujemy się na intensyfikację opłacalnej produkcji, możemy uzyskiwać dotacje również na ekstensywnie utrzymywane trwałe łąki i pastwiska jako pomoc pieniężną w ramach unijnego programu - PROW (Plan Rozwoju Obszarów Wiejskich).
Użytki zielone zajmują liczne, często ekstremalne siedliska, zwłaszcza ze względu na uwilgotnienie czy położenie, na których nie zawsze można uprawiać inne rośliny.
Wspaniała okolica z punktem widokowym.
Serdecznie polecam wyżej opisany grunt szczególnie ze względu na cenę ( 1 m kw.- 2 zł.) i na lokalizację w malowniczym zakątku gminy BARCIN.

KNIEJA położona jest przy Barcinie.
Sąsiednie miejscowości : Żnin, Inowrcoław, Łabiszyn


NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDAWANA JEST UMOWĄ NA WYŁĄCZNOŚĆ!!!
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ www.daremil.pl
e mail daremil@wp.pl
W przypadku zainteresowania się ofertą proszę dzwonić pod nr. 513-102-222 w celu umówienia się na prezentację (tylko w obecności pośrednika)
Zapraszamy do naszej siedziby w Żninie ul. Cicha 4

MGR WIESŁAW KWAŚNIEWSKI NR. LICENCJI POŚREDNIKA ODPOWIEDZIALNEGO ZAWODOWO 8405

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Prześlij na email
Dane na temat wyświetlonej oferty można przesłać na wskazany adres poczty elektronicznej. W tym celu należy wpisać własny adres e-mail i zatwierdzić przyciskiem "WYŚLIJ".
 
E-mail

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
© 2020 BIURO POŚREDNICTWA I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI ,,DAREMIL". Wszystkie prawa zastrzeżone.
asari.pl - programy dla agencji nieruchomości

BIURO POŚREDNICTWA I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI ,,DAREMIL" ul.  Cicha 4, 88-400 Żnin, ul. 3 Maja 30, 89-200 Szubin, tel. 513-10-2222, e-mail: daremil@wp.pl

licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości mgr Wiesław Kwaśniewski